FOND TATRYVET
Poprad 

Všeobecná podpora Fondu

Všeobecná podpora Fondu

Prostriedky budú využité na bankové poplatky Tatra Banky, správu a aktualizáciu web portálu Fondu TatryVet, n.f. , administratívne- poštovné poplatky.
Stále platí, že každý z nás, kto pracuje pre Fond, pracuje bez nároku na odmenu.
MVDr. Pavol Jurčo, správca fondu

Milníky

1. milník - vyzbieraná suma 200

Prostriedky budú využité na bankové poplatky Tatra Banky, správu a aktualizáciu web portálu Fondu TatryVet, n.f. , administratívne- poštovné poplatky.

Máte otázky ohladom projektu?

Kontaktujte tvorcu projektu
5
donorov podporilo projekt
50,00
vyzbieraných z cieľovej sumy 1 000,00
-2134 dní
ostáva do ukončenia projektu
Fond TatryVet, n.f.
Projekt vytvoril Fond TatryVet, n.f. Poprad Kontaktovať
Čo by ste mali vedieť o fonde TATRYVET Nová, historicky prvá cesta podpory zdravia zvierat. Každý projekt je nezávislý finančne aj podporou od jednotlivých donorov. Tvoríte jednotný tím – my – fonďáci a vy, prispievatelia – patróni. Na jednotlivé projekty sa použije 100 % vyzbieraných financií (očistených od poplatkov pre banky a PayPal + operátorov). Každé € sa počíta. Každý deň robíme taký krok, ktorý je súčasťou cesty k niečomu veľkému, niečomu pozoruhodnému. Absolútna transparentnosť, efektívnosť vynaloženia finančných prostriedkov. Všetci členovia nášho tímu pracujú bez nároku na odmenu, čisto z nadšenia pre pomoc zvieratám. Zoznámte sa s nami bližšie. MVDr. Pavol Jurčo - správca fondu Mgr. Adriána Jurčová - projektový manager MVDr. Alena Krahulcová - koordinátor projektov pre "wildlife" MVDr. Gabriela Hriňáková - koordinátor projektov pre "pets" Tatiana Leščáková - finančný dohľad nad projektami

0 donorov podporilo projekt

Sumy sú zobrazené bez bankových poplatkov.

zobraziť viac ...