FOND TATRYVET
Poprad 

Endoskopické pracovisko

Prístrojové vybavenie vo veterinárnej medicíne veľmi rýchlo napreduje. Už teraz je možné bez veľkých chirurgických rezov a dlhých operácií elegantne za pár minút zoperovať akúkoľvek časť tela zvieraťa pomocou Endoskopického prístroja metódou laparoskopickej operácie.
Môžeš preto prispieť na zozbieranie financií na daný prístroj. Konečným benefitom bude zakúpenie prístroja a s ním spojené bezplatné vyšetrovanie alebo operovanie zvierat. A na to sa oplatí prispieť.
Ako to chceme zrealizovať?
Našou víziou je vytvoriť plne vybavené endoskopické pracovisko na klinike TatryVet, ktoré bude nielen vybavením ale aj personálne, plnohodnotným referenčným pracoviskom.
Na zrealizovanie projektu je potrebné zakúpiť tieto elementy: videoreťazec s kamerovou hlavou, zdroj studeného svetla, monitor, kompletné rhinoskopické a cystoskopické vybavenie, mini laparoskopické inštrumentárium, arthroskopické inštrumentárium, insuflačnú jednotku CO2, gastroskopické inštrumentárium a elektrokoagulačnú jednotku, zaškolenie personálu.

Milníky

1. milník - vyzbieraná suma 17 674

2. milník - vyzbieraná suma 24 974

Máte otázky ohladom projektu?

Kontaktujte tvorcu projektu
4
donorov podporilo projekt
185,76
vyzbieraných z cieľovej sumy 36 672,00
-3460 dní
ostáva do ukončenia projektu
MVDr. Pavol Jurčo
Projekt vytvoril MVDr. Pavol Jurčo Poprad Kontaktovať
Klinika Tatryvet je pracovisko vybavené 3 ambulanciami, samostatnou operačnou sálou, najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi.

0 donorov podporilo projekt

Sumy sú zobrazené bez bankových poplatkov.

zobraziť viac ...